Izložba ručnih radova

Zajedničkom izložbom ručnih radova učenika i zaposlenih, u Osnovnoj školi "Majšanski put" je na najlepši način privedena kraju još jedna školska godina.

Na sedmoj po redu manifestaciji posetioci su imali priliku da vide ogledala Momčila Grkovića, nastavnika i organizatora izložbe, zatim slike Larise Đurić, nastavnice likovne kulture, radove od papira Suzane Arančić iz Administrativno-finansijske službe, te varalice za ribolov Aleksandra Markovića, majstora iz školske radionice.

Da su od septembra bili vredni i kreativni, potvrdilo je i 70 đaka, koji su predstavili sve ono što su skupa vredno i kreativno stvarali u okviru Sekcije ručnog rada, tehnike i tehnologije - maštovite zidne satove, zanimljive makete kuća, mostove, brodove i još mnogo toga.

Na kraju izložbe, svim učesnicima su diplome i prigodne poklone uručili Beata Bognar, direktorica Škole, i Mikloš Berta, pomoćnik direktora.