Kiállítás iskolánkban!

Iskolánkban a tanulók és a tanárok munkájának közös kiállításával búcsúztunk ettől a tanévtől.

A kiállítás hetedik alkalommal került megrendezésre. Szervezője Momčilo Grković tanár úr, kiállítóként is képviseltette magát tükreivel, rajta kívül Larisa Đurić tanárnő képeit is megcsodálhattuk, Suzana Arančić papírból készült kézműves termékei és Aleksandar Marković horgászathoz készült csalijai is nagy sikert arattak.

A műszaki oktatás szakköri óráin szeptember óta nagy lendülettel folyik a munka, a kiállított tárgyak a tanulók kreativitását bizonyítják.

A kiállításon Bognár Beáta igazgatónő és Berta Miklós igazgató helyettes dicsérő okleveleket adott át a résztvevőknek.