Velika pobeda u malom fudbalu

Muška ekipa je, nakon pobede nad šandorskom školom od 2:1 i protiv "zmajevaca" od 3:1, osvojili prvo mesto u grupnoj fazi Opštinskog takmičenja u futsalu, koje je održano u sredu, 22. marta. Prema rečima nastavnice Sonje Kopunović, "majšance" je na terenu predvodio kapiten Strahinaj Odović, ali veliku zahvalnost duguju i snalažljivom golmanu Veljku Borojeviću. Svi zajedno su, braneći boje svoga tima, pokazali zavidno fudbalsko znanje i, pre svega, ogromnu srčanost.

Ovim uspehom naši dečaci su se plasirali među četiri najbolje ekipe u gradu, pa ćemo ih tako uskoro gledati u finalu takmičenja i borbu za plasman u viši rang takmičenja.

Majšanci su igrali u sledećem sastavu: Strahinja Odović, Vukašin Nikolić, Veljko Borojević, Ognjen Starčević, Aleksandar Nedeljković, Dario Jankulašević, Vidak Gabrić, Viktor Horvat Dražen Petrović i Marko Rudinski.