U toku je Dečja nedelja

Da, da... Poverovati nije lako, ali i vaši učitelji i nastavnici su, draga deco, nekada bili mali. Sedeli su na noši, otimali drugima igračke, zakmečali kad god im se prohte... a, vidite ih danas!

Zahvaljujući njihovoj kreativnosti i dosetljivosti, naredna sedmica u našoj školi biće veoma zabavna. Fotografije bucmastih beba i preslatkih mališana, koje možete videti u holu škole, tek su uvod u zanimljive događaje tokom Dečje nedelje.

Već u ponedeljak, 1. oktobra, "majšanci" će imati priliku da učestvuju u kvizu "Pogodi ko je ko" i pokušati da prepoznaju svoje učitelje i nastavnike sa požutelih fotografija.

Drugi dan Dečje nedelje proći će u znaku porodice i poznatih dinastija koje su menjale tok istorije, a približiće nam ih naši talentovani učenici sa svojim nastavnicima.

Treći dan rezervisan je za karaoke, dok će 4. oktobra učenici zaigrati "Ne ljuti se, čoveče" u prirodnoj veličini.

Dečja nedelja se završava baš onako kako to svi oduvek želimo - deca da što pre porastu, a odrasli da se vrate u dane detinjstva. Zato će taj dan učenici zameniti uloge sa svojim nastavnicima i pomoćnim osobljem u školi, te makar nakratko zaviriti u svet velikih.

Pridružite nam se, igrajte i uživajte!