U najboljem izdanju

Na tradicinalnom Umetničkom takmičenju učenika osnovnih škola, u organizaciji Udruženja mađarskih učitelja Severne Bačke, održanom 15. maja, naši đaci ostvarili su zapažene rezultate u više kategorija. U uzrasnoj grupi petih i šestih razreda, u konkurenciji mladih pevača izvorne muzike, Reka Korponai je osvojila drugu nagradu, a priznanje je uručeno i njenoj drugarici Nikoleti Nađ, u grupi završnih razreda. Učenice je pripremao nastavnik Adam Radetić.

U kategoriji osnovnog obrazovanja uspešna je bila i Petra Basarić iz 7.d, koja je zauzela visoko drugo mesto, na šta je posebno ponosna njena nastavnica geografije Beata Vuleković

Učenik 3.a zauzeo je treće mesto u recitovanju na mađarskom kao jeziku sredine, a pripremala ga je nastavnica Kinga Balint.

Čestitamo đacima i nastavnicima, te zahvaljujemo što su našu školu još jednom predstavili u najboljem izdanju.