Srebro za rukometaše

Gradsko takmičenje u rukometu za dečake održano je 6. marta u Tehničkoj školi "Ivan Sarić", gde je ekipa naše škole osvojila drugo mesto, nakon poraza u finalnoj utakmici od mnogo iskusnije ekipe OŠ "Ivan Milutinović", rezultatom 14:12. Majšanci su pokazali izuzetnu spretnost, tehniku igre i veliku borbenost uobičajenu kada igraju za svoju školu.

"Naizmenična vođstva ekipa su zahtevala mnogo trčanja, koncentracije, ali su naši igrači i tu pokazali psihološku stabilnost i sve je teklo u pravoj sportskoj, dinamičnoj atmosferi i fer-plej igri, u kojoj je i publika uživala" - zadovoljno je istakla ponosna Sonja Kopunović, nastavnica fizičkog i trener ekipe.

Srebrnom odličju su doprineli: Marko Rudinski 8.a,Saša Saulić 8.a, Nikola Mijušković 8.b, Vidak Gabrić 8.b, Dražen Petrović 8.b, Ognjen Starčević 8.a, Dario Jankulašević 8.a, Ilija File 7.b, Boris Lačak 7.b, Nikola Tumbas 7.a iAleksa Skala 7.b.