Plasman na Okružno

Nakon osvojenog prvog mesta u svojoj grupi , 12. marta, i pobedama nad ekipama OŠ "Sveti Sava" i OŠ "Miroslav Antić", u utorak 19. marta, u OŠ"Sonja Marinković", održano je Gradsko finalno takmičenje u futsalu.Pobedom nad ekipom OŠ "Sonja Marinković" i nakon izjednačenog rezultata i izvođenja penala,izgubljenom utakmicom rezultatom 7:8 od OŠ "Kizur Ištvan", "majšanci" su osvojili drugo mesto i plasirali se na Okružno takmičenje.

Visoko rangiranom drugom mestu, kroz čvrstu igru i odlučnu borbu,ubacujući "bubamaru" u protivničke golove, doprineli su naši momci: Ognjen Starčević 8.a, Dario Jankulašević 8.a, Saša Saulić 8.a, Marko Rudinski 8.a, Viktor Horvat 8.d, Dražen Petrović 8.b, Vidak Gabrić 8.b, Nebojša Mladenović 8.b, Ilija File 7.b, Aleksa Skala 7.b i Nemanja Ostrogonac.

Učenike trenira i za takmičenja priprema nastavnica Sonja Kopunović.