Obaveštenje za roditelje

Poštovani roditelji!

Kao što ste već upoznati, u našoj školi od 17.3.2020.g. počinje nastava na daljinu. Osim u školi, nastava će se odvijati i putem programa RTS-a i RTS Planete o čemu Vas obaveštavaju mediji. Pratite uputstva odeljenjskih starešina, sarađujete sa njima. Budite obrazovna, vaspitna i digitalna podrška svojoj deci i odeljenjskim starešinama. Učinimo zajedno ovaj zadatak, koji je novina i izazov i za nas, lakšim i uspešnijim. Molimo Vas za razumevanje.

Isto tako, obaveštavamo Vas da ste dužni odeljenjskim starešinama prijavljivati eventualne ozbiljnije zdravstvene poteškoće svoje dece, jer je škola dužna to isto uraditi prema Ministarstvu prosvete.

Pozivamo Vas da i ubuduće pratite novine vezane za obrazovni rad putem našeg školskog sajta.