Idemo dalje!

Još jednu veliku pobedu ostvarili su naši sportisti! Ovoga puta, na Gradskom prvenstvu u basketu 3x3 muški tim je, u konkurenciji šest ekipa, bio najbolji na domaćem terenu i savladao ekipu iz OŠ „Sonja Marinković“. „Majšanci“ su obezbedili plasman na Okružno takmičenje, a igrali su u sledećem sastavu: Oliver Terenji 8.a, Aleksandar Nedeljković 8.a, Strahinja Odović 8.b i Vidak Gabrić 8.c, na čelu sa nastavnikom i trenerom Sonjom Kopunović.

Isti dan, 14. novembra, na istom mestu, u ženskoj konkurenciji, ekipa Majšanske škole zauzela je četvrto mesto. Boje naše škole branile su: Iris Ferković 8.a, Anđela Puškaš 8.a, Tanja Marki 8.a i Milena Gabrić 8.b. Devojke je predvodila nastavnica Sonja Kopunović.

Čestitamo „majšancima“ i navijamo za njih na putu do trona!