Drugo polugodište od 17. januara

U ponedeljak, 17. januara, počinje drugo polugodište. Odlukom Tima za praćenje i koordinisanje primene preventivnih mera u radu škola, radiće se po prvom modelu, što znači neposredni obrazovno-vaspitni rad sa učenicima. Podsećamo, u prepodnevnoj smenu su neparni razredi, a radi se po rasporedu za septembar.

Nastave neće biti u četvrtak, 27. januara, kada će u školi biti organizovan prigodan svečani program povodom školske slave Svetog Save.

U februari đaci ponovo menjaju smenu i tada će nastava u 7.30 časova počinjati za učenike parnih razreda. Kraći predah uslediće i u drugom mesecu, od 14. do 16. februara, kada se obeležava državni praznik Sretenje.

Kraj trećeg kvartala je u četvrtak, 31. marta, a trebalo bi da mu prethode probni završni ispiti u petak 25. i subotu, 26. marta.

Radna subota za sve učenike je 2. aprila. Prolećni raspust počinje u petak, 15. i trajaće do utorka, 26. aprila. Zbog prvomajskih praznika, neradni dani su još ponedeljak, 2. i utorak, 3. maj.