Bio je vašar, a na vašaru - novogodišnja čarolija

Treći Božićni vašara, za koji svi zdušno navijaju da postane tradicionalni, okupio je i ove godine mnogo izlagača i još više posetilaca. U razdraganom i veselom raspoloženju, đaci su na štandove izneli sve ono što su sa roditeljima, učiteljima i nastavnicima zajedno pripremili, ne bi li i sami doprineli prazničnoj atmosferi. A bilo je svega - od igle do lokomotive! Sladokusci su umesili kolače, torte i ostale đakonije, kreativci se pobrinuli za raskošnu dekoraciju i rukotvorine, a oni najmaštovitiji dosetili su se kako da osveže ponudu.

Naime, prvi put ove godine možemo da se pohvalimo da smo bili aktivni i u oblasti uslužne delatnosti, pa su tako nastavnici radili manikir sa božićnim motivima svojim učenicima, dok su oni zauzvrat ponudili masažu glave, vrata i ramena po više nego simboličnoj ceni.

Oni najvredniji stigli su i da pripreme prigodan muzički program koji je uveseljavao sve prisutne od, može se slobodno reći, 7 meseci do 77 godina.

Treba reći i to da će deo prikupljenog novca, po odluci Đačkog parlamenta, biti iskorišćen u humanitarne svrhe.