U subotu, 25. aprila na Ekonomskom fakultetu u Subotici održano je Republičko takmičenje iz informatike, koje je po prvi put organizovano van Beograda i okupilo je najtalentovanijih osnovaca iz cele Srbije.
Naša učenica Mia Lačak, učenica petog razreda, takmičila se u izuzetno jakoj konkurenciji starijih učenika šestih razreda i ostvarila sjajan uspeh osvojivši 3. mesto.
Čestitamo i želimo joj još mnogo uspeha u budućim takmičenjima
Mentor: Jelena Hajnal.



