Čestitamo našim učenicima 5. i 6. razreda na sjajnim rezultatima u prvom krugu takmičenja iz pravopisa "Šimonji Žigmond"!
Plasman u drugi krug obezbedili su Virag Horvat i Krištof Roža iz 5.c, te Ema Gerstmajer i Filip Vojnak iz 6.d.
Dobitnici pohvalnica su: Mate Fodor, Gabor Engi, Zenge Kozma, Daniel Orsag i Petrik Nikolet iz 5.c, odnosno šestaci David Orsag, Dominik Godnič, Robert Farago, Noemi Herceg, Luca Matijevič, Lara Fajfer, Noemi Bosnai i Bjanka hajčunk.
Njihov mentor je bila Tamara Sobonja, nastavnica mađarskog jezika.
Želimo puno sreće učesnicima u drugom krugu.



