A sport népszerűsítése

A Gyermekhét második napját a sport és a híres szabadkai sportolókkal való barátkozás jellemezte. Az alsó tagozatos diákok Bognár Nóra falmászóval, míg a felsős tanulók a "Spartak" röplabdázóival ismerkedhettek meg.

Diákjaink a sport fontosságáról, az egészséges életmódról, a kihívásokról, a győzelmekről és a vereségekről hallhattak, valamint a sportolóktól azt tanácsot kapták, hogy soha ne adják fel a céljaikat. A rendezvényre Nataša Aleksić a városi tanács sport- és ifjúsági ügyekkel megbízott tagja, és Dejan Vuković a szabadkai Sportszövetség főtitkára is ellátogatott.