Önkormányzati matematika verseny eredményei

Szombaton, 2024.2.10. önkormányzati versenyt rendeztek matematikából. Iskolánk tanulói kiemelkedő eredményeket értek el. Ettől a tanévtől a harmadik osztályos tanulók számára is rendeznek körzeti versenyt. Iskolánk képviselője Mia Lačak, Emina Ivkvović Ivandekić növendéke volt. A verseny következő fordulójába bejutott tanulók: Martin Alač, 4. osztály, második helyezést ért el, Jana Knežević, 4. osztály, dicséretben részesült, mindketten Danijela Skenderović tanítónő diákjai.

Dicséretben részesült Virág Erik 4. osztályos tanuló akit Miklós Berta tanító készített fel valamint Ujházi Dávid, 4. osztályból, aki Rózsa Ramóna tanítónő növendéke.

Simeon Kojić 6. osztályos tanuló első helyezést ért el akit Viktor Prelčec tanár úr készített fel és Lara Liliom 7. osztályos tanuló dicséretben részesült, Katarina Martinov tanárnő növendékeként. Köszönjük minden résztvevő diáknak és mentorának az erőfeszítéseket, és gratulálunk a verseny következő fordulójában elért helyezésükhöz.