Na Opštinskom takmičenju iz biologije naši učenici su ostvarili zapažene rezultate. najuspešnija je bila Virag Horvat iz 5.c, koja je osvojila prvo mesto, drugi su bili Relja Omeričić, Jovan Romić (5.a), Jana Knežević, Nikolina Bukarica (6.b) i Noemi Bosnai (6.d), dok je Anja Pošmuga (6.b) bila treća.
Na Okružnom takmičenju, mesec dana kasnije, u aprilu, prva mesta su osvojile Virag i Anja, a uspeh su ponovili i Relja i Jana. Noemi Bosnai i Jovan Romić su trećeplasirani.
Čestitamo našim učenicima, čiji su mentori nastavnice Erika Njari i Izabela Miškolci Njilaš.



