Učenici šestog razreda naše škole, Robert Farago i Dominik Godnič, učestvovali su 25. aprila na 48. šahovskom turniru „Jó Pajtás“ u Novom Sadu. U konkurenciji 34 takmičara ostvarili su zapažen uspeh – 5. i 7. mesto, dok su u ekipnom plasmanu škola zauzeli 4. mesto.
Nakon takmičenja posetili su i Muzej štampe i štamparstva „Magyar Szó“.
Čestitamo im na trudu i postignutim rezultatima!



