KÉPZŐMŰVÉSZETI PÁLYÁZAT A MAJSAI ÚTI ÁLTALÁNOS ISKOLA JÖVENDŐBELI ELSŐSEINEK

Mi már türelmetlenek vagyunk, és te? Számolod, hogy hány nap van még hátra szeptember 1-jéig? Szeretnéd, hogy az idei nyár az eddigieknél gyorsabban elmúljon? Az idő ,,lerövidítése” érdekében azt javasoljuk, hogy vegyél részt iskolánk képzőművészeti pályázatán az Elsős leszek! témában.

Rajzolj, színezz, tépj vagy ragassz rá egy lapra olyan részleteket vagy motívumokat, amelyek az iskolakezdésre emlékeztetnek! Ezután kérd meg anyukádat vagy apukádat, hogy készítsen a munkádról fényképet, és azt május 30-áig küldje el a putosmajsanski@gmail.com e-mail címre!

Ezt követően alsós tanulóink osztályfőnöki órán kiválasztják a legjobb alkotásokat.