Értesítés

A vajdasági óvodák és iskolák működésének ideiglenes felfüggesztése az influenzajárvány miatt

A Tartományi Egészségügyi Titkárság, valamint a Vajdasági Közegészségügyi Intézet ajánlása alapján, az Oktatás és nevelés általános rendszeréről szóló törvény 105. szakaszával összhangban, a Tartományi Oktatási, Jogalkotási, Közigazgatási, Nemzeti Kisebbégi és Nemzeti Közösségi Titkárság határozatot hozott a Vajdaság AT területén működő iskoláskor előtti intézmények és iskolaközösségek működésének ideiglenes felfüggesztéséről, az influenza vírus széleskörű terjedése miatt.

A gyermekek egészségének védelme érdekében a tanítást 2020. február 12-től 2020. február 21-ig felfüggesztik.

Az elmaradt oktatás-nevelési program bepótlásának módjáról a Titkárság utólag fog döntést hozni.

Határozat a tanítás felfüggesztéséről