Cipősdoboz akció

Kedves tanulók!

Minden év karácsonyán a Kosztoláni Dezső Gimnázium és a BMC civil szervezet megszervezi a Cipősdoboz akciót. Ajándékokat gyűjtünk a szegényebb sorsú gyerekeknek, hogy boldogabb legyen a karácsonyuk. Reméljük, hogy minnél több cipősdobozba csomagolt  ajándékot össze tudunk majd gyűjteni. Az ajándékokat  Vajdaság különböző falvaiba  visszük el.

Hogyan készíthetsz ajándékot?

Keress egy jó állapotban lévő cipősdobozt! Döntsd el, hogy fiúnak vagy lánynak készíted! Ezt tüntesd fel a doboz tetején!

Töltsd meg mindenféle aprósággal:

-tisztálkodószerekkel (jól becsomagolva)

-édességekkel

-tanszerekkel (füzet, ceruza, stb.)

-jó állapotban levő, nem agresszív játékokkal

-zokni, sál, sapka stb.

Határidő: 2022. december 10.

A mi iskolánk is gyűjtőpont. Ajándékaitokat a portán adhatjátok le.