Anyák napja

Ma anyák napja van. Édesanyánk az aki gondoskodik rólunk, akivel örömünket és bánatunkat mindig megoszthatjuk, aki szebbé varázsolja az életünket. Ne feledkezzünk meg arról, hogy oly sokat köszönhetünk anyukánknak, hogy az év minden napja is kevés hálánk kifejezésére. Köszönjük a törődést, a sok-sok szeretetet. Minden kedves édesanyának nagyon sok boldogságot, erőt, egészséget kívánunk s azt , hogy szeretve és tisztelve legyen az év minden napján.
Az idei évben, amikor kicsit másként tudjuk köszönteni az édesanyákat, tanulóink otthonról üzentek. Gyönyörű tulipánokat készítettek, amelyet az ablakaikba helyeztek. Ezzel a szeretetüzenettel fejezték ki hálájukat és jelezték azt, hogy: Itt is lakik egy anyuka. Boldog anyák napját kívánunk!