Na Republičkom takmičenju iz programiranja i upravljanja dronovima i mBotovima, 30. maja u Hali sportova "Ranko Žeravica" u Beogradu, u jakoj konkurenciji od oko 400 đaka, naši timovi zauzeli su visok plasman i našli se među prvih 12 timova u državi.
Timovi naše škole - dronovi: Anja Pošmuga, Nikolina Bukarica, Luka Vuković, Maja Papić.
Tim mBot2 – prva ekipa: Milena Ćetković, Teodora Andrašić, Martin Alač, Relja Omeričić.
Tim mBot2 – druga ekipa: Martina Mihaljević, Jovana Rajkovača, Viktor Konc, Katica Rajda.
Ponosni smo na njih i verujemo da je ovo samo još jedan korak ka još većim uspesima u budućnosti.
Mentor: Jelena Hajnal

