Naša škola osvojila je srebrnu medalju sportskom takmičenju "Dani Lajoša Vermeša". Majšanci su i ove godine u fantastičnoj atmosferi učestvovali na takmičenju na Paliću! Takmičili smo se u brojnim sportskim disciplinama i zabavnim igrama: brzinu smo pokazali u trkama na 50 i 200 metara, snagu u bacanju kugle i povlačenju konopca, dok smo tehniku demonstrirali u rvanju i mačevanju. Pored toga, imali smo priliku da se upoznamo i sa jedrenjem.
Osvojili smo 2. mesto!
Velike čestitke svim našim učenicima! Bravo!

