Na takmičenju u izražajnom čitanju „Čitanje je lepo”, koje tradicionalno organizuje Učiteljski fakultet na mađarskom nastavnom jeziku u Subotici, učestvovali su učenici brojnih škola iz Vojvodine. Ovogodišnja tema bila je svet hrane.
Učenik naše škole, Aurel Hegeduš Kiralj iz 2.d odeljenja, osvojio je specijalnu nagradu.

